173 odcinek – Ten z Top5 Naszych Najlepszych Rozgrywek Marca

W najnowszym odcinku opowiadamy co chiński rząd zrobił z dodatkami do Zew Cthulhu, w co Merry zagrywa się na IPadzie i co najważniejsze – prezentujemy Top5 Naszych Najlepszych Rozgrywek Marca!

Możesz słuchać również na Spotify

Najnowszy odcinek Podcastu 2Pionki dostępny jest zawsze na Spotify – kliknij tutaj!

Możesz słuchać również na Mixcloud

Najnowszy odcinek Podcastu 2Pionki dostępny jest zawsze na Mixcloud – kliknij tutaj!

Jeśli masz problem z odczytywaniem naszego RSS feed, polecamy korzystać z wtyczki, która to umożliwia. Użytkownicy Firefoxa więcej na ten temat znajdą tutaj. Użytkownicy Chroma tutaj.

Autor: Kuba

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Tomasz Kolasa 3 kwietnia 2019 | Odpowiedz

  Witam
  Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że w wieku 50 lat do snu czy jadąc autem będę słuchał Waszego podcastu… z ciekawości i dla relaksu. Super pomysł z publikacją podcastu na Spotify…
  Pozdrawiam

  • Kuba 4 kwietnia 2019 | Odpowiedz

   Dzięki, czujemy się zaszczyceni 😉

 2. bruno maciek go 4 kwietnia 2019 | Odpowiedz

  Ja tylko chciałem dopowiedzieć odnośnie aplikacji w grach planszowych, że osobiście tego nienawidzę i mam nadzieję że nigdy to się tak nie upowszechni w planszówkach. Proszę zrozumieć że jak będę chciał doznać aplikacji to sobie kompa odpale, a nie planszówkę. Już z dwóch gier tego typu zrezygnowałem detektyw właśnie i Escape Tales. Proszę nie zmuszać ludzi do tego typu doznań, ja wiem że mnóstwo gier planszowych obecnie powstaje, ale jako fan planszówek nie chce dożyć czasu że będę musiał sobie wybierać gry nie pod względem frajdy tylko czy ona będzie wymagała kompa do grania (smartfon to też komputer).

  • Kuba 5 kwietnia 2019 | Odpowiedz

   Tak jak pojawienie się gier komputerowych nie spowodowało śmierci gier planszowych, tak wydawanie gier planszowych z komponentem cyfrowym nie spowoduje, że gry analogowe nie będą się pojawiać, także proszę się nie martwić 🙂

 3. Filip 5 kwietnia 2019 | Odpowiedz

  Która to wersja Gry o Tron jest rozgrywana? Chyba nie padła taka informacja, a jest tego sporo 🙂

Leave Your Reply

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje