177 odcinek – Ten o Pyrkonie

Nowa jakość podcastu!

177 odcinek a w nim wspominamy Pyrkon!

A dzięki nowej realizacji dźwięku, możecie cieszyć się podcastem 2Pionki w znacznie lepszej jakości!

Możesz słuchać również na Spotify

Najnowszy odcinek Podcastu 2Pionki dostępny jest zawsze na Spotify – kliknij tutaj!

Możesz słuchać również na Mixcloud

Najnowszy odcinek Podcastu 2Pionki dostępny jest zawsze na Mixcloud.

Jeśli masz problem z odczytywaniem naszego RSS feed, polecamy korzystać z wtyczki, która to umożliwia. Użytkownicy Firefoxa więcej na ten temat znajdą tutaj. Użytkownicy Chroma tutaj.

Autor: Merry

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Monika 1 maja 2019 | Odpowiedz

  Hej!
  Treść podcastów super, ale nowa jakość dźwięku dzięki nowej realizacji to niestety smutny żart. Kompresja dźwięku jest tak beznadziejna, że wasze głosy zyskują paskudne metaliczne brzmienie, a wszystkie szmery z tła są pięknie słyszalne. Tego się po prostu nie da słuchać na dobrych głośnikach, jakość dźwięku porównywalna z czasami 32-64 kbps… Nie wiem jak obrabiane są wasze pliki dźwiękowe, ale przed „realizacją” były OK, teraz naprawdę wyłączam po kilku minutach bo zęby bolą od tych zgrzytów.
  Niestety tzw „dżingle” też są na modłę szalonych trzynastolatek, a szkoda, bo celujecie chyba w ciut starszych słuchaczy.
  Podsumowując, dobrymi chęciami to wiadomo co wybrukowane, jeśli realizator dźwięku nie słyszy beznadziei kompresji to jest trąba a nie realizator, a jak ma niespelnione marzenia dodawać humorku to niech się zajmie standupem a nie dogrywaniem dziwnych zjawisk dźwiękowych…
  No, ulalo mi się, ale to już 3 odcinek którego nie mogę dosłuchać, bo mi w uszach dźwięczy, a szkoda bo lubię to wasze gadanie i docinki.
  Mimo wszystko pozdrawiam (również dźwiękowca)
  Monika

Leave Your Reply

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje