Simplicity Games

Czółko Bez Cenzury

Wieści

Czółko Bez Cenzury – recenzja What Next

Czółko Bez Cenzury – recenzja What Next
Od zarania dziejów ludzie chcą się bawić. Im więcej śmiechu i dwuznacznych podtekstów, tym lepiej. Dlatego wydawnictwo Dwa Pionki postanowiło wydać nową wersję klasycznej gry Czółko, czyli edycję Bez cenzury. Dorosłych fanów czeka sporo niegrzecznej rozrywki!

Czółko Bez Cenzury – recenzja Secretum

Czółko Bez Cenzury – recenzja Secretum
Długie zimowe wieczory mogą jawić się jako nudne i bezbarwne. Często pochłania nas melancholia i zmniejsza się chęć spotykania ze znajomymi. Wszak nie ma nic ciekawego we wspólnym współdzieleniu nudy. Wielokrotne poszukiwania ciekawych zajęć spełzły na niczym? Znajomi odrzucają twoje zaproszenia na wieczorki z przekąskami? Pora na wyciągnięcie dodatkowych kart z rękawa i przylepienie ich na … Czółko.

Walentynkowa promocja! Czółko i Czółko Bez Cenzury za 69zł!

Walentynkowa promocja! Czółko i Czółko Bez Cenzury za 69zł!
💓Są tu jacyś zakochani, albo poszukujący miłości? 💓 Mamy dla was walentynkową promocję na Czółko i Czółko Bez Cenzury, kultowe gry imprezowe, idealne na intymny wieczór z partnerem 💕, albo na szaloną zabawę z przyjaciółmi! 💃🙆 Czółko i Czółko Bez Cenzury w pakiecie za 69zł 😉 👉 http://bit.ly/Zestaw-Czółko 🔥 Oszczędzacie 50zł! 🔥 🔥 A kupując Czółko albo Czółko Bez Cenzury osobno oszczędzacie 20zł! 🔥 #Czółko #CzółkoBezCenzury #2Pionki #PortalGames

Czółko Bez Cenzury – premiera

Czółko Bez Cenzury – premiera
Imprezowy klasyk w wydaniu dla dorosłych, Czółko Bez Cenzury, ma dzisiaj swoją premierę! Czółko Bez Cenzury to kultowa gra towarzyska dla dorosłych w wersji karcianej! Lepiej nie zaczynaj, jeśli nie masz osiemnastki na karku! Gra zawiera 12 kart trybów rozgrywki, które modyfikować będą sposób opowiadania i pokazywania haseł. Poza klasykami w stylu opowiadania i pokazywania są też ich bardziej hardcorowe wersje, takie jak pokazywanie grupowe, czy opowiadanie na bani. Wszystko po to, żeby mieć kupę śmiechu podczas próby przekazania hasła zgadującemu. W pudełku znajdziesz też 208 kart Haseł! To aż 416 haseł oraz 416 haseł zabronionych, wykorzystywanych przy stosowaniu reguły bomby. Większe hasło należy zgadnąć, a mniejszego należy nie używać w żaden sposób. A dla dodatnia odrobiny pikanterii i zwiększenia regrywalności można zamienić hasło z bombą i zyskać kolejny pakiet 416 rzeczy do zaprezentowania! Czółko Bez Cenzury szybko rozrusza każdą imprezę dla dorosłych. Zbierz przyjaciół, partnerów czy znajomych i wykorzystując czółka jako plansze do ...

Czółko Bez Cenzury – przedsprzedaż ruszyła!

Czółko Bez Cenzury – przedsprzedaż ruszyła!
Człóko Bez Cenzury to znane wam już i lubiane, imprezowe Czółko w wersji dla dorosłych! Zamów grę w przedsprzedaży już teraz, aby oszczędzić 10zł i zaskoczyć znajomych pikantną rozgrywką jeszcze podczas karnawału!

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje