Jeff Lai

Maki Stack

Wieści

Maki Stack – recenzja Scheherazade Znad Planszy

Maki Stack – recenzja Scheherazade Znad Planszy
Maki-zushi czyli sushi zwijane, podawane jest w formie wałeczków ryżu owiniętych prasowanymi algami morskimi, z różnymi dodatkami, sosem sojowym i marynowanym imbirem. Do zawijania używa się bambusowej maty – powstaje rulon, który kroi się na mniejsze kawałki. Tradycyjnie sushi spożywa się palcami lub pałeczkami. Specjalną odmianą sushi jest też maki stack, dający nieziemską przyjemność już po pierwszym spróbowaniu. Maki stack to tak naprawdę drużynowa gra zręcznościowa, przeznaczona dla 4-6 osób. I jeśli myślicie, że jesteście zręczni, to ta gra wam pokaże, że wcale tak dobrze z wami nie jest. To jedna z zabawniejszych gier w jakie ostatnio miałam przyjemność zagrać. Dzięki niej zaczęłam chrypieć i popłakałam się ze śmiechu. W pudełku znajdziecie talię kart wyzwań, 2 plansze – maty do sushi, 2 maski na oczy i 10 dużych drewnianych elementów: buteleczki z sosem sojowym, maki z ogórkiem, kalifornijskie i rybne. Wszystko prezentuje się elegancko, ma swoje miejsce w wyprasce i raduje oczy ...

Premiera Maki Stack

Premiera Maki Stack
Dzisiaj premierę mają Maki Stack, najnowsza gra 2Pionków o drużynowym układaniu kulinarnych kompozycji! Zbierz pomocników, załóż maskę i bądź gotowy używać swoich palców jako pałeczek. Wszystkie elementy układaj dokładnie i starannie. Dopilnuj, aby wszystko było umieszczone jak na obrazku. Pamiętaj, jeden drobny błąd może sprawić, że cała misterna konstrukcja runie. Zakończ zadanie jako pierwszy i zdobądź tytuł mistrza w sztuce układania Sushi! Grę możecie znaleźć w salonach Empik!

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje