Wesoła Farma – gra planszowa

Ekonomia domowa czyli kieszonkowe musi wystarczyć do pierwszego.

Ekonomia domowa dotyka każdego. Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, jak zarządzać pieniędzmi, jak sobie na coś oszczędzać. Wasze dziecko się stawia i nie chce liczyć oszczędności? Zagrajcie z dzieckiem w Wesołą Farmę!

 

Wesoła Farma

Każde dziecko wie że o zwierzęta trzeba dbać

Wesoła Farma to wciągająca gra ekonomiczna dla dzieci w wieku szkolnym. Każdy z młodych graczy posiada własną farmę, na której hoduje owce, króliki, krowy i świnki. W swoim ruchu gracz może zdecydować się na to by sadzić rośliny, by zbierać plony, by karmić zwierzęta, czy udać się na targ, by kupić nasiona kolejnych sadzonek. Każde ze zwierząt lubi inny pokarm, a każda z roślin ma inny okres zbiorów – i właśnie dzięki tym zmiennym młodzi gracze będą musieli podejmować ciekawe i ważne wybory, decydować co zasiać, kiedy zbierać i które zwierzęta nakarmić. Wesoła Farma w nienachalny, interesujący sposób uczy właściwego planowania, przekazuje podstawową wiedzę na temat zarządzania zasobami. Po kilku rozgrywkach w Wesołą Farmę dzieciaki nie będą miały żadnych problemów, by planować wydatki ze swojego kieszonkowego!

Skąd jest Wesoła Farma i co nas czeka w pudełku

Wesoła Farma została zaprojektowana przez Oleksandra Nevskiego oraz Olega Sidorenko, twórców przeboju Tajemnicze Domostwo i w 2014 roku otrzymała nominację do nagrody Origins 2014 Best Children Game.

Wesoła Farma w nienachalny, interesujący sposób uczy właściwego planowania, przekazuje podstawową wiedzę na temat zarządzania zasobami. Po kilku rozgrywkach w Wesołą Farmę dzieciaki nie będą miały żadnych problemów, by planować wydatki ze swojego kieszonkowego!

Wesoła Farma została zaprojektowana przez Oleksandra Nevskiego oraz Olega Sidorenko, twórców przeboju Tajemnicze Domostwo i w 2014 roku otrzymała nominację do nagrody Origins 2014 Best Children Game.


Autorzy: Oleksandr Nevskiy i Oleg Sidorenko

Wiek: 8+
Ilość graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 30 minut
SCD: 69,95


Recenzje

Recenzja ZnadPlanszy

Co nas czeka w pudełku autorstwa Wieczoru Gier

Recenzja Geek Factor

Recenzja Scheherazade

Recenzja Wieczoru Gier

 

 

buttonek


 

[metaslider id=67]

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Pingback: Top 10 rodzinnych gier na Święta i Nowy Rok -  Gra wstępna Gra wstępna 22 grudnia 2015

    […] 9. Wesoła farma […]

Leave Your Reply