Frank Crittin, Grégoire Largey

8Bit Box

Wieści

8Bit Box – recenzja Planszowych Wojen

8Bit Box – recenzja Planszowych Wojen
Temat retrogrania niezmiennie utrzymuje się w modzie. Dowodzi tego wydawanie na nowych konsolach odświeżonych wersji gier z lat 80′ i 90′, masowa produkcja gadżetów kojarząca się z tym aspektem, sukces książki i filmu Ready Player One, czy choćby wypuszczanie na rynek retrokonsol od Nintendo i Sony. Trend ten nie omija również planszówek, które doczekały się takich gier jak Waleczne piksele i Boss monster (recenzje wszystkich części serii TUTAJ). Oba cykle stanowią jednak dość małe gry, a wydawcy jakby bali się zainwestować w coś większego. Do czasu… W 2018 roku wydawnictwo wydawnictwo Iello ogłosiło wydanie 8Bit Boxa, czyli konsoli do gier planszowych. Współpracujące blisko z francuskim wydawcą 2Pionki podchwyciły temat i zaangażowałoy się w polskie wydanie tej gry. Przekonajmy się, co tym razem dostali fani retrogier!

8Bit Box – Najnowsza konsola do gier – recenzja Poltera

8Bit Box – Najnowsza konsola do gier – recenzja Poltera
Panie i panowie! Oto 8Bit Box – najnowszej generacji konsola planszowych gier wideo! Energooszczędna! Tak realistyczna, że aż można dotykać elementów gry! Posiada pełne wsparcie dla komunikacji głosowej oraz umożliwia przeżycie licznych przygód!

8Bit Box – STADION

8Bit Box – STADION
Dziś porozmawiamy o jednej z gier, którą znajdziecie w pudełku z 8 Bit Box. Stadion to kooperacyjna gra drużynowa, w której staramy się wraz ze swoją drużyną zdobyć więcej medali niż nasi przeciwnicy! Stworzona przez IELLO gra 8Bit Box przenosi świat najlepszych gier wideo wprost na twój stół. Ciesz się technologią tak zaawansowaną, że nie potrzebuje kabli, ekranów, a nawet prądu. Nie czekaj – już dziś rozpocznij rozgrywkę z pierwszymi trzema grami z tego pudełka!

8Bit Box – OUTSPEED

8Bit Box – OUTSPEED
Zajmij pozycję na starcie Ultimy, najniebezpieczniejszego wyścigu w całej galaktyce! W sercu piekielnej pustyni, pośród stromych klifów i niestabilnych konstrukcji, piloci podejmują ogromne ryzyko by być pierwszym na linii mety. Dołącz do elitarnego grona zwycięzców Ultimy! Zimna krew to największy sprzymierzeniec w grze pełnej szalonego programowania! Stworzona przez IELLO gra 8Bit Box przenosi świat najlepszych gier wideo wprost na twój stół. Ciesz się technologią tak zaawansowaną, że nie potrzebuje kabli, ekranów, a nawet prądu. Nie czekaj – już dziś rozpocznij rozgrywkę z pierwszymi trzema grami z tego pudełka!

Krótko o grze planszowej 8BIT BOX

Krótko o grze planszowej 8BIT BOX
Najbardziej zaawansowany system gier opracowany przez IELLO! Stworzona przez IELLO gra 8Bit Box przenosi świat najlepszych gier wideo wprost na twój stół. Ciesz się technologią tak zaawansowaną, że nie potrzebuje kabli, ekranów, a nawet prądu. Nie czekaj – już dziś rozpocznij rozgrywkę z pierwszymi trzema grami z tego pudełka!

Premiera 8Bit Box

Premiera 8Bit Box
Dzisiaj premiera 8Bit Box, pierwszej planszowej konsoli do gier! Stworzona przez IELLO gra 8Bit Box przenosi świat najlepszych gier wideo wprost na twój stół. Ciesz się technologią tak zaawansowaną, że nie potrzebuje kabli, ekranów, a nawet prądu. Nie czekaj – już dziś rozpocznij rozgrywkę z pierwszymi trzema grami z tego pudełka! Grę możecie znaleźć w salonach Empik! STADION Przygotujcie się na udział w największych zawodach w historii. Udowodnijcie przed całym światem waszą wielkość. Rozsądnie dysponujcie zapasami energii, aby zdobyć jak najwięcej medali w 10 konkurencjach. Pamiętajcie, tylko praca zespołowa przyniesie wam zwycięstwo! OUTSPEED

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje