Jérémie Caplanne

Bajkogra: Baba Jaga

Wieści

Baba Jaga i dzieciaki

Jest taka gra z serii Bajkogier która zwie się Baba Jaga. Gra typu memo. Ale bardzo złośliwego memo. Memo na czas! Gracze muszą znaleźć składniki do zaklęcia podczas gdy Baba Jaga biega jak szalona po lesie. Gdy jeden gracz szuka składników, podnosząc kolejno kafelki na stole, inni gracze przesuwają figurkę wiedźmy tak szybko jak tylko potrafią. Gdy Baba Jaga przebiegnie cały las, kończy się czas gracza na szukanie składników! Proste, prawda? I w sumie co w tym niby fajnego ma być? Że memo i Baba Jaga? To za mało. Że ładne? No dobrze, ładne. Zagrałam ze znajomymi, w ramach testu. Jakoś nam nie szło… Wzięłam zatem Babcię Jagę na zajęcia do mojej grupy dzieciaków – Pionek Junior. Babcia rozpętała na zajęciach piekło. Okazała się ...

Otwieramy pudełko z Babą Jagą!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym prezentujemy zawartość pudełka gry Baba Jaga. W tej grze gracze będą musieli odnaleźć ukryte w lesie składniki do rzucenia zaklęcia i pokonania złej Baby Jagi!

GeekFactor i Baba Jaga!

Kaczmar z serwisu GeekFactor wraz ze wsparciem niezależnego eksperta recenzują Babę Jagę! Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje