Rüdiger Dorn

Istanbul: Listy & Pieczęcie

Wieści

Istanbul: Listy & Pieczęcie – premiera!

Istanbul: Listy & Pieczęcie – premiera!
Wesołe jest życie kupca na bazarze Istanbulu! Tyle nowych możliwości! Listy i pieczęcie do roznoszenia i zdobywania, nowe lokacje powiększające bazar i mnogość nowych kart i pomocników sprawiają, że rozszerzenie do klasyka z gatunku eurogier, Istanbulu, powinno zagościć w każdej kolekcji wraz z podstawową grą. Więcej informacji na temat gry możecie znaleźć na jej oficjalnej stronie: https://www.2pionki.pl/all-game-list/istanbul-listy-i-pieczecie-rozszerzenie/ A jeśli spieszno wam wcieli się w doręczyciela i zgarniać czerwony rubiny, wyprzedzając swoją konkurencję, zapraszamy do sklepu: http://portalgames.pl/sklep/pl/istanbul–listy-i-pieczecie—rozszerzenie-do-gry-479.p.html

Istanbul: Listy & Pieczęcie – premiera rozszerzenia 11 lipca 2018!

Istanbul: Listy & Pieczęcie – premiera rozszerzenia 11 lipca 2018!
Fani Istanbulu! Doprawdy nastały czasu dobrobytu na wielkim bazarze, albowiem już niedługo, 11 lipca, będzie miała miejsce premiera drugiego i zarazem ostatniego rozszerzenia do gry planszowej Istanbul! Istanbul: Listy & Pieczęcie to dodatek, który zawiera nowe karty oraz nowe kafle! Jeśli twoja kolekcja zawiera również pierwsze rozszerzenie, Mokka & Bakszysz, dzięki Listom i Pieczęciom będziesz w stanie powiększyć swoją planszę do 25 kafli! To zupełnie nowe możliwości i nowy wymiar rozgrywki! Czas ruszyć na bazary Istanbulu i dostarczyć trochę Listów i Pieczęci!

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje