Oleksandr Nevskiy i Oleg Sidorenko

Wesoła Farma

Wieści

Artykuł: Dzieciaki zasługują na więcej!

Dzieciaki zasługują na więcej! Jestem wielkim fanem gier dla dzieci. Wciąż mam sporą kolekcję dziecięcych gier planszowych mimo, że moje własne już z nich wyrosły i nie chcą ze mną grać. Wciąż jednak trzymam te pudła i nie mam zamiaru się ich pozbywać. Muszę mieć w co grać z wnukami, prawda? Wśród tych gier jest kilka genialnych tytułów pokroju Ramzes II, Labirynt, czy Gulo Gulo. A jednak mimo, że dzisiejsze sklepy z grami oferują wiele świetnych, innowacyjnych gier dziecięcych to nadal rynek zalewany jest przez kolejne bezmyślne warianty gier memory. Dzieci lubią gry memory – to prawda. Mają świetną pamięć, więc łatwo wygrywają z rodzicami, i dobrze się przy tym bawią. Za pierwszym, drugim i trzecim razem. No ależ ile można…? *** Przez kilka lat byłem nauczycielem i prowadziłem zajęcia z grami planszowymi. Na zajęciach godzinami grałem z dziećmi w planszówki – przynosiłem im głupawe zabawkowe gry takie jak Skaczące małpki, Operacja, lub Lotti Karotii . ...

Recenzja Splanszowanych!

Sierpień, żniwa, wieś… Jak było się małym, to z niecierpliwością wyczekiwało się wyjazdu na wieś. Były świnki, krówki, biegały kury, a jak dobrze poszło to nawet owieczkę się znalazło. Można było popatrzeć, zaobserwować coś ciekawego albo po prostu nakarmić czy pogłaskać. Dla takiego mieszczucha jak ja, było to zawsze świetną atrakcją o której w mieście mogłam zapomnieć. Tak, ku nieuciesze mojego drogiego Ł., zostało mi do dzisiaj (dodatkowo zawód technika weterynarii odbił dodatkowe piętno na mojej psychice;) ). Dlaczego ten wstęp zapytasz pewnie drogi czytelniku. Otóż dlatego, że dzisiaj na celowniku Splanszowanych – wiejskie klimaty czyli Wesoła Farma! Zapraszamy do lektury pełnej recenzji na stronie Splanszowanych!

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje