Masato Uesugi

Zapraszamy do podziemi

Wieści

Zapraszamy do podziemi – Tabletop z Wilem Wheatonem

Jeśli język angielski nie jest dla Was przeszkodą to polecamy obejrzeć jeden z najnowszych odcinków serii Tabletop z Wilem Wheatonem (Star Trek, Big Bang Theory), aby zobaczyć, jak wraz ze swymi gośćmi gra w Zapraszamy do podziemi:

No i co, że smok się ślini?!

Żeby grać w Zapraszamy do podziemi trzeba być człowiekiem skłonnym do blefu, matactwa, oszustwa… Trzeba umieć z niewinną miną wkręcać graczy w jaskinie. „No ale jak to, nie wejdziesz? Potwora się boisz?! No ja cię proszę, on taki ledwo ledwo żywy jest, ząbki ma małe, nic ci nie zrobi. Ot, poliże co najwyżej. A że przy okazji się przekonasz na własnej skórze, że ślinę ma toksyczną. Cóż, nie pytałeś o to, jak wchodziłeś. I o co teraz ta cała histeria?!” Lubicie blef? Lubicie śmiech? No to zagrajcie w Zapraszamy do podziemi…

Opóźnienie Zapraszamy do podziemii

Niestety, premiera Zapraszamy do podziemii obłożona jest okrutną klątwą. Z przykrością informujemy, że nastąpiły komplikacje – nakład gry, który do nas trafił nie spełniał wymogów jakościowych i byliśmy zmuszeni reklamować produkcję (poniżej przykłady źle wydrukowanych kart). Nowy druk Zapraszamy do podziemii trafi na rynek najpóźniej 20 listopada. Najmocniej przepraszamy za poślizg, była to trudna decyzja o odłożeniu premiery, ale nie mogliśmy pozwolić, by jakość produktu była poniżej naszych standardów.

Podcast 2Pionki – odcinek 77

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego, 77 odcinka podcastu 2Pionki! W tym tygodniu opowiadamy o nowościach zapowiedzianych na rynku amerykańskim, o tym skąd biorą się poślizgi przy premierach gier planszowych oraz dlaczego warto zainteresować się naszą najnowszą premierą – Zapraszamy do podziemi! Miłego słuchania! wersja online, wersja do pobrania,

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje