Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert, Miguel Coimbra

Grajeczka

Wieści

Grajeczka – Grali długo i szczęśliwie

Najnowszy zwiastun do ślicznej Grajeczki, której premiera już 22 sierpnia! Zgarnij grę już teraz w przesprzedaży z 15% zniżką i zacznij opowiadać swoją własną historię Rycerza, Księżniczki i Smoka!

Grajeczka – Instrukcja do gry

Grajeczka – Instrukcja do gry
Premiera Grajeczki już 22 sierpnia, a już teraz mamy dla was ślicznie ilustrowaną, kolorową instrukcję tej pięknej gry. Celem gry jest poszerzenie Królestwa Grajeczki, za pomocą wprowadzania nowych kafli Królestwa do gry. Prowadzisz Królewnę, Rycerza i Smoka przez Góry, Lasy i Równiny. Utorujesz im drogę do wspaniałych przygód, zrealizujesz zadania spisane na kartach Stron twojej Księgi. Gdy tylko uda ci się spełnić jedno z takich zadań, kontynuuj swoją Opowieść i przeczytaj na głos kolejną Stronę. Bądź pierwszym, który przeczyta wszystkie Strony ze swojej Księgi by wygrać grę. Pobierz instrukcję do Grajeczki w formacie PDF tutaj.

144 odcinek audycji o grach planszowych

144 odcinek audycji o grach planszowych
W 144 odcinku opowiadamy o przeszłości Gen Conu, o Warhammerze, o Cthulhu Wars, a także o mającej premierę 22 sierpnia najnowszej grze 2 Pionków – Grajeczce. Możesz słuchać również na Mixcloud Najnowszy odcinek Podcastu 2 Pionki dostępny jest zawsze na Mixcloud – kliknij tutaj! Możesz również pobrać odcinek Ściągnij i odsłuchaj w swoim telefonie lub odtwarzaczu MP3!

Grajeczka – początek przedsprzedaży i data premiery!

Grajeczka – początek przedsprzedaży i data premiery!
Zanurz się w baśniowym świecie Grajeczki! Stań się bohaterem własnej baśni i opowiadaj ją z każdym ruchem na planszy! Podróżuj wraz z odważną Księżniczką, lojalnym Księciem i przerażającym Smokiem! Podróżuj w poszukiwaniu przygód. Pomóż bohaterom dotrzeć w najdalsze zakątki świata, by mogli spełnić swoje przeznaczenie, gdy ty będziesz tworzyć i opowiadać ich historię. Rozwijaj baśniowe królestwo Grajeczki dokładając nowe kafle ziemi i przesuwając Księżniczkę, Rycerza i Smoka po różnych miejscach, takich jak góry, lasy i pola. Pomóż im przeżyć niesamowite przygody i wypełnić cele opisane na kartach twej księgi. Kiedy tylko wypełnisz dany cel rozwiń swoją opowieść czytając książkę na głos! Grajeczka będzie miała premierę 22 sierpnia. Przedsprzedaż już wystartowała: zapraszamy do sklepu Portal Games, aby zakupić tytuł z 15% zniżką! Zamów w przedsprzedaży. Oficjalna strona gry.

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje