Premiera Grajeczki już za 2 dni!

Najnowsza pozycja linii 2 Pionków wydawnictwa Portal Games, prześliczna gra planszowa Grajeczka będzie miała swoją premierę już 22 sierpnia!

Grajeczka wydawana jest w Polsce na licencji Iello, francuskiego producenta i wydawcy gier planszowych znanych z szerokiego wyboru gier familijnych, takich jak Kanagawa, Morze Chmur, czy Bajkogry. Ich tytuły okraszone są zawsze pięknymi ilustracjami, a proste zasady tworzone są przez doświadczonych autorów. Twórcą Grajeczki jest odpowiedzialny między innymi za Elysium duet: Matthew Dunstan i Brett J. Gilbert, który pracował także przy Raids. Z kolei ilustracje tworzył Miguel Coimbra, znany z prac nad 7 Cudami.

W grze przyjdzie nam zwiedzić magiczne królestwo Grajeczki, krainę którą przemierzają baśniowi bohaterzy. Wcielisz się w rolę lojalnego księcia, odważnej księżniczki czy przerażającego smoka. Ich przygody pomogą odkryć ci wraz z każdym ruchem kolejne fragmenty baśni – gdy opowiesz ją całą, zwyciężysz!

Premiera gry już w tę środę, 22 sierpnia 2018!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o grze więcej, zapraszamy do obejrzenia prezentacji komponentów, które znajdziesz w pudełku oraz zdjęć samej gry:

Komponenty w Grajeczce

Galeria zdjęć gry

Jeśli chcesz grać długo i szczęśliwie, skorzystaj z ostatniej możliwości zamówienia gry w przedsprzedaży z 15% zniżką: http://bit.ly/Grajeczkaprzedsprzedaż trwa do 21 sierpnia do godziny 12:00!

Dowiedz się więcej na stronie Grajeczki!

Autor: Kuba

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje