Gun-Hee Kim

Bajkogra: Żółw i Zając

Wieści

Zajączkowo czyli dobra cena na dobrego zająca

Z racji Zajączka, czyli prezentów przedświątecznych, mamy dla was w tym tygodniu ofertę z bardzo miłą ceną na jedną z naszych Bajkogier. Proponujemy wyścigi zwierzaków, zabawnie pokazane w grze Żółw i Zając.

Żółw i Zając zrecenzowane przez dzieci!

Poniżej znajdziecie recenzję Żółwia i Zająca, gry planszowej zaprojektowanej przez Gun-Hee Kim’a i wydanej przez IELLO. Recenzja ta powstała na podstawie projektu przeprowadzonego wśród moich uczniów ze starszych klas w szkole podstawowej. Czwórka uczniów podzieliła się pracą i każdy napisał inny rozdział. Współpracowali ze sobą na swoich Chromebook’ach, połączyli te 4 rozdziały i przepisali całość by stworzyć bardziej jednolity tekst. Zachęcam Was do dodawania komentarzy pod tym wpisem, zadając pytania moim uczniom, tak aby projekt był jeszcze bardziej autentyczny. Ale proszę was abyście mieli na uwadze, że komentarze te będą czytane przez 10-12 latków. Jestem zapalonym graczem, ale przyznam się, że jest to pierwszy raz, kiedy udało mi się połączyć hobby ...

Scheherazade – Do biegu, gotowi…

Lekkich gier wyścigowych nigdy dość. Nie sposób je tu wszystkie wymienić, ale powiedzmy sobie szczerze, najpopularniejsze w naszym kraju są dwie. W jednej żółwie pędzą do sałaty, w drugiej wielbłądy ćwiczą przebiegłość. Nie wiem czy uda się jakimkolwiek innym wyścigom zdetronizować te dwie pozycje, ale w uczciwe szranki staje nowość z linii 2 Pionki Portalu.

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje