J. Alex Kevern

Sentient

Wieści

Sentient – recenzja Gram Na Planszy

Sentient – recenzja Gram Na Planszy
Sentient to gra z linii wydawniczej 2Pionki, która promowana jest jako tytuł „trudny”. Ponieważ jednak 2Pionki zajmują się grami typowo familijnymi, trudność ta dla doświadczonego gracza jest w zasadzie niezauważalna, a dla innych może kryć się głównie w abstrakcyjno-logicznym charakterze gry. Co jednak wcale nie znaczy, że tytuł ten nie jest udany.

Sentient – recenzja Diceland

Sentient – recenzja Diceland
Światem zawładnęły maszyny! Tylko superbohater może nas uratować! Nie, to nie ta historia. Co prawda ludzkość potrafi już zbudować idealne roboty, jednak ich zaprogramowanie pozostaje olbrzymim wyzwaniem. Czy uda Ci się tego dokonać?

Sentient – Bip. Bip. Bip! – recenzja Board Games Addiction

Sentient – Bip. Bip. Bip! – recenzja Board Games Addiction
„Pamiętacie, jak w planszówkach praktycznie wszystko kręciło się wokół tematu Marsa, albo Wikingów? W każdej formie, skali trudności, mechanice można było znaleźć coś dla siebie w tych klimatach. Mam wrażenie, że trochę już o nich przycichło, za to prym wiodą obecnie (abstrakcyjne) gry logiczne oraz detektywistyczne. Wśród tych pierwszych mamy niekwestionowaną parę królewską – Azula (recenzja TUTAJ) i Sagradę (recenzja TUTAJ). Z gier dedukcyjnych natomiast Detektyw (recenzja TUTAJ) deklasuje konkurencję. Jak wśród tej pierwszej grupy wypada Sentient – kościana gra logiczna w cyberpunkowym świecie? Zapraszam na recenzję!”

Sentient w Top 20 Zee Garcia z The Dice Tower

Sentient w Top 20 Zee Garcia z The Dice Tower
Czy wiecie, że gra 2Pionków Sentient zyskała uznanie jednego z najważniejszych recenzentów gier planszowych? Zee Garcia z The Dice Tower bardzo ceni sobie rozgrywkę opartą na przekładaniu kostek i dopasowywaniu do nich kart, aby zachować sensowny układ. W tym roku, na swojej corocznej liście Top 100 gier umieścił Sentient na miejscu #20 – https://boardgamegeek.com/geeklist/249005/zee-garcia-top-100-games-all-time-2018-edition W zeszłym roku gra była aż na 16 miejscu! Jego recenzję gry możecie zobaczyć tutaj: Duży wzrost zaliczyło też Rising 5: Runy Asteros, które w tym roku są na jego liście na 18 miejscu!

Sentient – Różowo-fioletowe roboty – recenzja What Next

Sentient – Różowo-fioletowe roboty – recenzja What Next
Programuj roboty, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Brzmi całkiem ciekawie, prawda? Troszkę niebezpiecznie, biorąc pod uwagę jak to wyszło w Terminatorze albo na żywo z niektórymi pośpiesznie wyłączanymi SI, ale ciekawie. A jak wyszło? Odpalamy Sentient!

Sentient – premiera!

Sentient – premiera!
Ludzkość stoi u progu kolejnej rewolucji technologicznej! Świadome roboty stworzone do pracy w wojskowości, przemyśle i transporcie są na wyciągnięcie dłoni. Ich budowa nie stanowi dla nas problemu. Ale odpowiednie ich zaprogramowanie okazało się dużo trudniejsze. Nieliczne firmy twierdzą, że mają zasoby i wiedzę, aby osiągnąć ten cel. Ale tylko jedna z nich wygra ten wyścig! TWÓJ CEL JEST PROSTY: Pozyskaj cenne roboty i podłącz je do swojej sieci. Spróbuj przewidzieć, jaki wpływ będzie to miało na działanie twoich systemów. Skalibruj odpowiednio swoje Roboty i przyciągnij uwagę największych inwestorów, by poprowadzić ludzkość w nową erę świadomych robotów! Sentient to najnowsza pozycja od 2 Pionków, tytuł, w którym będziesz kupować roboty reprezentujące różne strefy technologii i wpinać je do swojego systemu, aby stworzyć jak najlepszy układ! ...

Sentient – przedsprzedaż wystartowała!

Sentient – przedsprzedaż wystartowała!
Ludzkość stoi u progu kolejnej rewolucji technologicznej! Świadome roboty stworzone do pracy w wojskowości, przemyśle i transporcie są na wyciągnięcie dłoni. Ich budowa nie stanowi dla nas problemu. Ale odpowiednie ich zaprogramowanie okazało się dużo trudniejsze. Nieliczne firmy twierdzą, że mają zasoby i wiedzę, aby osiągnąć ten cel. Ale tylko jedna z nich wygra ten wyścig! TWÓJ CEL JEST PROSTY: Pozyskaj cenne roboty i podłącz je do swojej sieci. Spróbuj przewidzieć, jaki wpływ będzie to miało na działanie twoich systemów. Skalibruj odpowiednio swoje Roboty i przyciągnij uwagę największych inwestorów, by poprowadzić ludzkość w nową erę świadomych robotów! Premiera Sentient już 7 listopada 2018! Sentient to najnowsza pozycja od 2 Pionków, tytuł, w którym będziesz manipulować swoimi kartami reprezentującymi roboty i tworzyć z ich pomocą układ wykorzystując też kolorowe kostki! Sentient jest już dostępne w przedsprzedaży w sklepie Portalu: https://portalgames.pl/sklep/pl/sentient-501.p.html Możesz też odwiedzić oficjalną stronę gry, gdzie znajdziesz m.in. instrukcję: https://www.2pionki.pl/all-game-list/sentient/

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje