Ludzkość stoi u progu kolejnej rewolucji technologicznej!

Świadome roboty stworzone do pracy w wojskowości, przemyśle i transporcie są na wyciągnięcie dłoni. Ich budowa nie stanowi dla nas problemu.

Ale odpowiednie ich zaprogramowanie okazało się dużo trudniejsze. Nieliczne firmy twierdzą, że mają zasoby i wiedzę, aby osiągnąć ten cel. Ale tylko jedna z nich wygra ten wyścig!

TWÓJ CEL JEST PROSTY: Pozyskaj cenne roboty i podłącz je do swojej sieci. Spróbuj przewidzieć, jaki wpływ będzie to miało na działanie twoich systemów.

Skalibruj odpowiednio swoje Roboty i przyciągnij uwagę największych inwestorów, by poprowadzić ludzkość w nową erę świadomych robotów!


Premiera Sentient już 7 listopada 2018!

Sentient to najnowsza pozycja od 2 Pionków, tytuł, w którym będziesz manipulować swoimi kartami reprezentującymi roboty i tworzyć z ich pomocą układ wykorzystując też kolorowe kostki!

Sentient jest już dostępne w przedsprzedaży w sklepie Portalu: https://portalgames.pl/sklep/pl/sentient-501.p.html

Możesz też odwiedzić oficjalną stronę gry, gdzie znajdziesz m.in. instrukcję: https://www.2pionki.pl/all-game-list/sentient/

Autor: Kuba

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje