Bohater potrzebny od zaraz

Kto z nas nie marzył jako dziecko o bohaterskich czynach. A która mała dziewczynka nie marzyła o rycerzu na białym koniu, bohatersko nadciągającym pod jej okno?
Ile razy w książkach i filmach pojawia się właśnie ON? Ten jeden jedyny? Nasz bohater? A gdyby tak nagle pojawił się dzisiaj, tuż obok nas? W naszym dorosłym życiu? Ale nie, aż tak dobrze to nie ma….
Co zatem robić? Pozostaje nam tego naszego wymarzonego bohatera wynająć…Dokładnie tak, wynająć. I go mieć do własnej dyspozycji. Dopóty dopóki nie przyjdzie inny i nam go zabierze.
Wynajmijcie sobie bohatera, zagrajcie w naszą sprytną karciankę BOHATER DO WYNAJĘCIA, która zagwarantuje wam dużo zabawy, dużo knucia i planowania, która nauczy was dosyć szybko, że taki bohater wymarzony wcale a wcale nie musi być taki bardzo bohaterski.
Bohater do wynajęcia to gra z bardzo ciekawą mechaniką, z masą humoru podczas rozgrywki i z dużą dozą planowania.Sytuacja na stole zmienia się co chwilę, bohaterowie przychodzą i odchodzą a my, jak w realnym świecie, musimy sobie z tym radzić.
Czujecie jak wasz bohater z dzieciństwa galopuje w dal? Wynajmijcie nowego! Ot tak!
A że z nich tacy bohaterowie, że trzeba ich kilku aby wygrać…Cóż, takie życie z bohaterami.

Autor: Merry

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje