Cała Polska gra w Decrypto! – Marzec

Premiera Decrypto zbliża się do nas wielkimi krokami, ale póki co w grę można zagrać na licznych wydarzeniach w całej Polsce!

Publikujemy mapę wydarzeń marcowych – część z nich już za nami, część dopiero się odbędzie! Zajrzyjcie we wskazane miejscach i wejdźcie w rolę Szyfranta, który poprowadzi do boju swoją drużynę!

Kluby, sklepy, games roomy, knajpy planszówkowe czy domy kultury organizują imprezy i konwenty, podczas których na stołach gości najnowsza pozycja linii wydawniczej 2 Pionki od Portal Games – Decrypto! Przyjdź i zagraj, spróbuj swoich sił wraz z twoją drużyną, albo dołącz do grupy i poznaj nowych ludzi! Zapraszamy wszystkich fanów gier słownych, gier w skojarzenia, gier drużynowych i gier kompetytywnych. Decrypto to świetna propozycja, jeśli chcesz szybko zintegrować się z innymi graczami, przełamać pierwsze lody czy tylko przed kolejnymi grami. W lutym gra o łamaniu szyfrów zawitała w rożne części Polski, przeważnie jednak można było zagrać w centrum i na południu. Pomóżcie nam to zmienić i zgłaszajcie nam drogą mailową miejsca, w których mogłoby się pojawić Decrypto!

A jeśli mieliście już okazję zagrać, podzielcie się z nami zdjęciami z rozgrywek w Decrypto, a udostępnimy je na naszych profilach na FB!

Autor: Kuba

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje