Decrypto wygrało Laur Republiki w kategorii najlepszej gry towarzyskiej 2018!

Decrypto, imprezowa gra opierająca się na dedukcji i skojarzeniach, podbiła serca fanów w 2018 roku. Gra rozeszła się już w grubo ponad 130 tysiącach egzemplarzy na całym świecie i nie zwalnia tempa.

Najnowszym potwierdzeniem jakości Decrypto jest Laur Republiki (Laurels of the Republic award) przyznawany przez serwis planszówkowy The Cardboard Republic.

Decrypto wygrało główną nagrodę w kategorii najlepszej gry towarzyskiej w 2018 roku (Best Socializer Games Of 2018), pokonując taką konkurencję, jak Just One, The Mind, Welcome To… oraz Catch The Moon.

Gratulujemy pozostałym grom ich nominacji i dziękujemy jury za nagrodzenie Decrypto! Więcej szczegółów na temat nagrody możecie znaleźć tutaj: https://www.cardboardrepublic.com/articles/laurels/the-laurels-best-socializer-games-of-2018

Autor: Kuba

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje