W co grać, żeby nie było nudno?

W stajni 2Pionków mamy gry dla każdego. Krótki poradnik, w co i z kim grać, żeby nie było nudno:

Dla dzieciaków mniejszych bajkowe Bajkogry. Przecież dzieci kochają bajki. A że teraz nie wszystkie znają klasyki, to może poprzez Bajkogrę warto je z nimi zapoznać.
Trzy świnki kościane, dużo szczęścia trzeba mieć, żeby domek duży zbudować. I zdążyć przed wilkiem.
Baba Jaga zachwyci każdego, kto lubi ruch i ma dobrą pamięć.
Żółw i zając za to zapozna was ze zwierzakami, które pędzą jak mogą do mety.
Dla tych, którzy już całkiem dobrze liczą przyda się Na sprzedaż, żeby się tym liczeniem mogli pochwalić. A co ważne, wcale nie jest powiedziane, że dorośli tu wygrają. Oj nie, bądź sprytny, kup zamek…łatwo powiedzieć. Ale jak go potem sprzedać?!
Istanbul dla tych, co poszukują okazji i lubią zakupy. Nic tak nie uczy gospodarowania jak turecki targ. Tyle dobra naokoło. Wszystko nęci, wszystko kusi! Czy aby na pewno wystarczy na wszystko pieniędzy?
Bongo – ta gra aż się prosi, żeby przy niej krzyczeć. Ćwiczy spostrzegawczość i powoduje, że w krótkim czasie nie masz pojęcia, jak się nazywa jakakolwiek rogacizna. Lubisz szalone gry? Sięgnij po Bongo.
A właściwie co na imprezy i spotkania rodzinne?
Jeżeli Wasza ekipa jest w mieszanym wieku, to polecam Wielką Księgę Szaleństwa. Gra kooperacyjna, gdzie każdy może pomagać każdemu. Liczy się, żeby razem wygrać. Potwory czają się wszędzie. A tylko razem można je pokonać czarami.
Szalone zegarki świetnie się sprawdzą gdy szukacie odrobiny szaleństwa. Mówisz, że znasz się na zegarku? Sprawdź, czy aby na pewno poradzisz sobie, gdy wjedzie na stół wehikuł czasu….
Rączki złączki to typowa gra imprezowa, wymusza współgranie. Mało tego, wymusza się dotykanie!Zdecydowanie lepsza od grania w butelkę.
Obóz Ninja dla tych, którzy lubią podokuczać innym podczas gry. Tak ładnie przeszkodzić, zburzyć misterny plan…Ninja biegają po obozie, zbierają umiejętności. Ale czy każda się przyda? Przeciwnik już się postara, żeby nie.
Dla tych, co lubią klasyki…Niet. Gra, która trochę ma w sobie z brydża. Gra się parami, wierząc, że nasz przeciwnik to geniusz telepatii. Najczęściej niestety nim nie jest ale właśnie dlatego jest wesoło.
Gdy czas wracać po świętach do szkoły, warto sięgnąć po Wesołą Farmę. Przecież w Nowym Roku nowy semestr w szkole i liczyć znowu trzeba.
Spiskowcy są grą trudniejszą. Intrygi, planowanie, ale też chłodna kalkulacja. Trzeba grać uważnie, pilnować bardzo przeciwników….
I na koniec Zapraszamy do podziemi, gra blefu i twarzy pokerzysty. Wygrasz, gdy przekonasz resztę, kłamiąc w żywe oczy, że w tych akurat lochach nie ma nic a nic złego. Nic a nic….

Autor: Merry

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje