Wesołe Krówki oraz Lokomotywa już wkrótce!

wesole krowki WWW 002

Wesołe Krówki i Lokomotywa

Już wkrótce!

Gliwice, Polska – Luty 13, 2017

Z przyjemnością informujemy, że do grona gier ze stajni 2 Pionków już w marcu dołączą dwie nowe gry! Wesołe Krówki i Lokomotywa.

Wesołe Krówki

wesole krowki COVER

Poznajcie Wesołe Krówki – planszówkę, którą pokochały tysiące graczy na całym świecie!

W Wesołych Krówkach wcielicie się w farmerów, zarządzających swoją farmą. Musicie dbać o swoje krówki aby były najedzone i szczęśliwe. Musicie im także zagwarantować opiekę weterynarza, szczepienia. Czyli wszystko, aby były naprawdę zdrowe i szczęśliwe.

Na pierwszy rzut oka Wesołe Krówki mogą wyglądać jak typowa gra imprezowa lub rozrywka dla dzieci. To częściowo prawda: zasady są łatwe do opanowania, kolorowa szata graficzna od razu przyciąga wzrok, a sama rozgrywka daje dużo radości. Bardzo szybko odkryjecie jednak, że aby wygrać będziecie musieli obmyślić porządną strategię i gruntownie przemyśleć każdą decyzję.

A jak grać?

Na początku każdej tury odwraca się kolejną kartę Pory Roku. Przedstawia ona specjalne reguły obowiązujące w tej rundzie. Następnie gracze, przy pomocy zakrytych kartoników, decydują, jakie działanie chcą podjąć.

Czy to pora karmienia? Czy trzeba dokupić nowy sprzęt (szczepionki, suplementy diety, amulety życia), poszerzyć pola albo kupić kolejne krowy?

Te decyzje gracze będą musieli podjąć w każdej z kolejnych rund!

Gdy wszystkie karty Pór Roku się wyczerpią, następuje koniec rozgrywki i wszyscy liczą swoje zyski – najbogatszy farmer wygrywa.

Wesołe Krówki to wspaniała rozrywka dla graczy w każdym wieku!

Gra dostępna w przedsprzedaży

Sugerowana cena detaliczna:135,00 zł
Instrukcję możesz przeczytać tutaj.
Przewidywana premiera: Marzec
wesole krowki fb ZAMOW JUZ DZIS

Stoi na stacji Lokomotywa…

aramini cover

Stoi na stacji Lokomotywa to gra dla całej rodziny, w której będziecie – podobnie jak w pięknym wierszu Jana Brzechwy – doczepiać do swojej lokomotywy kolejne wagony, w tym wypadku pełne lwów, żyraf, niedźwiedzi i innych zwierzaków!

Reguły gry są proste, w swojej turze gracz może dobrać kartę na rękę lub zapłacić zebranymi wcześniej kartami, by kupić nowy wagonik spośród dostępnych na stole i dołączyć go do lokomotywy. Dołączane do siebie wagony muszą jednak pasować – albo rodzajem zwierząt, jakie w nim przewozimy, albo ich liczbą. Tu tkwi cała trudność i zabawa.

Gracze muszą uważnie obserwować jakie wagony można kupić, przewidzieć które z nich są łakomym kąskiem dla innych graczy i dobrze zaplanować dołączanie kolejnych wagonów do swojej lokomotywy!

Lokomotywa to świetny wybór dla całej rodziny. Przepiękne ilustracje, ciekawy temat, proste reguły i doskonała cena czynią z tej gry idealny pomysł na prezent.

Gra dostępna w przedsprzedaży

Sugerowana cena detaliczna:49,95 zł
Przewidywana premiera: Marzec
fb zamow juz dzis

Uzupełniamy zapasy!

Na Sprzedaż

na sprzedaz box front big

Na Sprzedaż, przebój 2016 roku powraca w dodruku!

Na Sprzedaż to znakomita, prosta i przystępna gra licytacyjna, w której najpierw kupujecie Nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Droga do zwycięstwa nie jest wcale prosta. Musicie trafnie oceniać wartość Nieruchomości wystawionych na licytację, przewidywać poczynania przeciwników, a wreszcie skłonić ich do podjęcia błędnych decyzji, dzięki którym to wy zarobicie najwięcej.Mała i sprytna gra Na Sprzedaż płynnie przeplata licytację otwartą i licytację w ciemno, łącząc sprawdzone rozwiązania z oryginalną i nowatorską mechaniką.

Gra dostępna w przedsprzedaży

Sugerowana cena detaliczna: 65,00 zł
Przewidywana data dodruku: Marzec
fb zamow juz dzis

Zapraszamy do Podziemi

zdp 1

Zapraszamy do podziemi, przebój 2016 roku powraca w dodruku!

Stoicie u progu wejścia do lochu. Tylko jeden z was do niego wkroczy: może będzie to ten najodważniejszy, może ten najbardziej szalony, a może po prostu ten, który nie zdąży uciec! W każdej rundzie ZAPRASZAMY DO PODZIEMI będziecie starać się wyłonić tego spośród was, który wcieli się w postać samotnego bohatera mającego za zadanie zbadać niebezpieczny loch pełen potworów. W swojej kolejce możecie dodawać potwory do lochu, usuwać sprzęt dostępny dla bohatera albo po prostu stchórzyć, pasując. Ostatni gracz, który nie stchórzy, zostaje bohaterem. Wyposażony w resztki ekwipunku, jaki dla niego pozostał dostępny wkroczy do lochu. W lochu bohater będzie musiał zmierzyć się ze wszystkimi potworami, jakie zostały zagrane w danej rundzie.

Gra dostępna w przedsprzedaży

Sugerowana cena detaliczna:49,95 zł
Przewidywana data dodruku: Marzec
zamow zap

Zapisz

Autor: Merry

Witamy na stronie 2Pionków

2Pionki to gry bardzo rodzinne, gwarantujące rozrywkę na wysokim poziomie dla całej rodziny. Mamy gry dla małych, średnich i dużych. I wszyscy mogą w nasze gry grać razem ponieważ gry 2Pionków łączą pokolenia!

Podstawowe informacje